E-booky test

Zaujaly vás všechny tři mé e-booky?

Často mi kladete otázku, zda při koupi všech e-booků, které jsem napsala můžete dostat nějakou slevu. Také mám ráda slevy :-)

A tak ano…

 

ZDE si můžete objednat všechny tři mé e-booky najednou a to za cenu dvou, tedy

 

místo 1 350 jen za 900 kč.

 

KOUPIT 3 e-booky za cenu 2

 

V E-booku Podrobný průvodce hladkým porodem vám nabízím své nejlepší rady a tipy díky kterým můžete podpořit hladký průběh vašeho porodu. Abyste na narození svého miminka mohli vzpomínat jako na radostnou a posilující událost.

KOUPIT 3 e-booky za cenu 2

1. Zdravé těhotenství je nejsnazší cestou k hladkému porodu – Jak to udělat aby vaše těhotenství probíhalo zdravě a pohodově? Jak si poradit s případnými potížemi a nejlépe šetrnou přirodní cestou? Zkrátka jak to udělat abyste se ve svém těhoteném těle cétila příjemně?

2. Pečujte o své porodní sebevědomí – Jak se na porod připravit psychicky, co vám může pomoci těšit se a nemít zbytečné obavy?

3. Co můžete udělat už v těhotenství, aby porod běžel hladce?  – Víte, že už v těhotenství můžete udělat spoustu věcí pro to, aby porod běžel krásně hladce?

4. Porodní plán aneb víte, co si můžete přát? – Porodní plán není jen soupis vašich přání, zahrnuje spoustu jiných důležitých rozhodnutí, na které je dobré myslet předem. 

5. Předporodní rituál – Přemýšlela jste někdy nad tím, jak by bylo krásné přicházející porod oslavit? A nevíte jak? Přečtěte si kapitolu o předporodním rituálu…

6. Jak se pozná, že porod začal – Hooodně důležitá kapitola o dobrém načasování, protože tohle je opravdu základ úspěchu ;-)

7. Jak funguje porod – Věděla jste, že porod ve skutečnosti má mnohem více fází než ty tři, o kterých se pořád dokolečka mluví?

8. Jaké jsou optimální podmínky pro porod – Stačí málo a porod, který do té doby váznul, se může krásně rozběhnout, objevte tajemství optimálních podmínek pro porod…

9. Jak podpořit hladký průběh I. doby porodní – Praktické rady a tipy jak podpořit otevírací část porodu, aby vše běželo hladce. A jak si poradit, pokud vše nejde optimálně?

10. Jak podpořit hladký průběh II. doby porodní – Co můžete udělat proto, aby miminko krásně vyklouzlo ven z porodních cest aniž byste se poranila?

11. Jak podpořit hladký průběh III. doby porodní – Porodem miminka to nekončí, ještě je potřeba porodit placentu… Co dělat aby to šlo co nejsnáze? Jak si poradit, když to vázne?

12. Partner u porodu – Jednoduché a jasné tipy pro partnery u porodu. Jak být ženě u porodu skutečně užitečný? 

13. První chvíle s miminkem – To nejdůležitější  – miminko je tu. Na co všechno je dobré nazapomenout. Jaké jsou optimální podmínky pro miminko a jeho první chvíle na světě?

14. Laskavý císařský řez – I císařský řez může být krásný zážitek a můžete na něj mít pěkné vzpomínky… Jak na to?

15. Připravte se na kojení ještě před porodem – Ty nejdůležitější tipy pro bezproblémové kojení je dobré znát ještě před porodem.Tady jsou…

16. Připravte se na šestinedělí – Šestinedělí může být krásné období nebo taky noční můra. Jak na to, abyste i na první týdny s miminkem mohla vzpomínat s úsměvem…

17. Jak připravit na narození miminka vaše starší děti? – Tohle je téma, které řeší snad každý rodič, který už děti má. Jak podpořit hezký vztah sourozenců – jednoduché tipy, které fungují.

 

V e-booku Jak napsat porodní plán vám nabízím kvalitní a praxí podložené informace o tom, jak vybrat porodnici a jak v ní běžně péče o ženu a miminko probíhá. Chcete vědět, co máte na výběr a co vše si můžete přát?

Co je obsahem e-booku?

  1. Jáká jsou práva žen a miminek v porodnicích? – Proč je tak důležité vědět co je to Informovaný souhlas, dříve vyslovené přání. Víte že Vaše miminko má také práva? A jaká práva má tatínek?

  2. Jak vybrat místo porodu a proč je to tak důležité? Bude pro vás lepší velká porodnice s jednotkou intenzivní péče nebo menší porodnice s poklidnějším provozem?

  3. Kdo mě bude u porodu doprovázet a kdo o mě bude pečovat? – Víte jaký je rozdíl mezi porodní asistentkou a dulou a co vám každá z nich může poskytnout? Proč je dobré mít u sebe partnera a pro koho to vhodné není?

  4. Jak se pozná, že porod už začal a kdy je čas odjet do porodnice? – To nejdůležitější je správné načasování…

  5. Co to je a jak napsat porodní plán?

  6. Jaké procedury a léky jsou ženám nabízeny a jaké jsou jejich výhody a nevýhody? 

  7. Jak probíhá první ošetření miminka po porodu?

  8. Co to je ambulantní porod?

  9. Proč je důležité mít plán B?

 

KOUPIT 3 e-booky za cenu 2

 

V  e-booku Šestinedělí za odměnu pro Vás přináším to nejlepší, na co jsem přišla jako maminka tří dětí i jako porodní asistentka o tom, jak si užít šestinedělí jako krásné období, na které budete vzpomínat s radostí a lehkostí :-)

Co je obsahem e-booku?

1. Proč je šestinedělí tak speciální – Tohle je potřeba ujasnit si hned na začátku. :-) Šestinedělí je velmi specifické období v životě celé rodiny. Přesto se na něj připravuje jen velmi málo žen a mhoho z nich je pak zaskočeno… Je dobré vědět, co vás čeká…

2. Jak se bude Vaše tělo zotavovat po porodu? – Co jsou očistky, jak se zavinuje děloha a co když to bolí, kdy si můžete začít zase lehat na břicho a cvičit? Kdy žena zase začně menstruovat?

3. Péče o poranění na hrázi – Co když žena měla poranění…? Jak jemně podpořit jeho hojení… Jak je to s hygienou v šestinedělí, na co dát pozor a jaké přírodní prostředky mohou pomoci?

4. První dny s miminkem – Jakou péči bude miminko po porodu potřebovat? Co je to ta novorozenceká žloutenka a je opravdu nebezpečná? A jak je to s tím pupíčkem u miminka? Jaký je můj názor na podávání vitaminů miminku? A jak se pozná zdravé miminko? A jaká vyšetření se u dětí běžne doporučují? A jaké přírodní prostředky můžeme využít v péči o miminko?

5. Kojení – Jak se připravit na kojení? jaké jseou ty nejzásadnější informace, které potřebujete vědět ještě než s ním začnete? A co mýty o kojení? Jak se pozná, že má miminko hlad a nebo naopka, že má vše co potřebuje? A co když jsou s kojením potíže? Jak přírodními prostředky podpořit tvorbu mlíčka? A jaká by měla být strava kojící maminky?

6. Péče o prsa – Jak pečovat o prsa při kojení? Co když se objeví strie, bolestivé bradavky a nebo zatvrdliny v prsou?

7. Spánek malých miminek – Velké téma pro mnoho rodičů… Jak se vyspat i s malým nočním nespavcem? Je potřeba miminko budit na odříhnutí, když usne u kojení? 

8. Miminka a hygiena – Koupání, kosmetika, mázek, mastičky, olejíčky, kdo se v tom má vyznat? Nebojte o všem si povíme :-) I o tom, jak má vypadat kakání a čůrání malého miminka, co je bezplenková metoda a co když má miminko koliky…

9. Manipulace s miminkem – Jak zacházekt s miminkem, aby se cítilo v bezpečí? Co masáže miminek a nošení v šátku?

10. Naslouchání potřebám miminka – Co když miminko pláče? Jak mu pomoci? Je možné miminko rozmazlit?

11. Vzpomínky na porod – Jak je zpracovat a co když na porod nemáte dobré vzpomínky?

12. Co když se miminko narodilo císařským řezem? – Jak se připravit, pokud porod císařským řezem plánujete? Jak pečovat o jizvu na těle i na duši?

13. Pouto mezi maminkou a miminkem – Jak se tvoří a co je důležité pro jeho podporu? Co když byla žena s miminkem ze začátku oddělena? Jak podpořit vztah s miminkem – dá se bonding dohnat?

14. Péče o ženu v šestinedělí – Recepty pro dodání energie. Péče o bříško po porodu. Cviky pro vaše pánevní dno. A co když nastanou nějaké potíže? Jak si s nimi poradit? A kdy už je potřeba vyhledat odborníka?

15. Slzy v šestinedělí – Proč ženy v šestinedělí pláčou? A jak se opečovat na duši? Jaké lze využít přírodní prostředky pro podporu psychiky v šestinedělí?

16. Kde čerpat energii – Ano k šestinedělí často patří únava. Ta se může stát noční můrou a nebo příjemným lenošením. Zde jsou tipy co s ní… :-)

17. Novorozené miminko a starší sourozenci – Tohle téma řeší snad všichni rodiče, kteří už mají straší děti. Jak podpořit jejich vtah s miminkem, aby z nich byly fajn parťáci? Co můžeme udělat, aby se naše starší děti stále cítili milované?

18. Sexuální život po porodu – Kdy je vhodná doba pro první milování po porodu? Na co si dát pozor a jak si to udělat krásné? A co dělat když žena byla poraněná? Praktické tipy pro spokojený milostný život po narození dětí… 

19. Partnerství po narození dětí – Partnerství se narozením dětí proměňuje… Co můžete udělat pro to, aby vám spolu bylo stále dobře? Praktické tipy pro spokojené partnerství.

20. Rituál zavírání kostí – Šestinedělí jako oslava ženskosti… Jak ho ukončit krásným rituálem. Jak se zas vráit z „jiného stavu“ nohama na zem?

Vše je psáno jednoduše, jasně a stručně, tak aby vás to bavilo, nezahltilo a zároveň tam bylo vše potřebné, co z mého pohledu porodní báby i maminky tří děti může ženám pomoci ke krásnému hladkému porodu.

 

KOUPIT 3 e-booky za cenu 2

místo 1 350 jen za 900 kč.