Léčivé setkání pro ženy – návrat k sobě

Milé ženy,
srdečně vás zveme na setkání v ženském kruhu, které bude věnované podpoře léčení na cestě k sobě.
 
Každá z nás si nese větší či menší zranění. A každé zranění skrývá potenciál k hojení, pochopení souvislostí a rozvoji… Jsme dvě ženy také na cestě k sobě. Jedna lékařka a lektorka jógy, druhá porodní asistentka a psycholožka. Obě ve své klinické praxi pracujeme s ženami a tématem léčení, přerodu a poznávání sebe sama, každá trochu jinak. Spojily jsme síly abychom vytvořily prostor pro sdílení ženských příběhů, podporu a sounáležitost, kterou my ženy v dnešním světě tolik potřebujeme.
 
Pojďme společně hledat odpovědi na otázky, které možná běží v hlavě každé znás:
– jak být ženou a cítit se dobře ve svém těle
– jaká je moje role
– jak tvořit harmonické partnerství
– jak být mámou
– jak nás na cestě životem ovlivňuje trauma jak osobní, tak generační, vzorce přenášené po generace, potlačené emoce… A jak s nimi jemně pracovat a nacházet cestu k lásce k sobě, přijetí sebe sama a tvoření svého života.
 

Setkáním vás provedou:

Markéta Rajmanová
,,Jsem lékařka a lektorka jógy. Vždycky jsem cítila potřebu zkoumat svět komplexně. A o to se snažím i při práci s lidmi. Zohledňovat co nejvíce aspektů, které ovlivňují fyzické, mentální, emoční a duchovní zdraví člověka a zdraví společnosti.
Životní styl, sociální i kulturní vlivy prostředí, psychologie, generační i osobní trauma a v neposlední řadě naprosto zásadní duchovní rozměr, který z mého pohledu zaštiťuje vše pod ním.

Zaměřuji se především na to, jak trauma zasahuje do procesu vývoje a působí na všechny zmíněné úrovně člověka a napomáhám a podporuji v procesu hojení těchto hlubokých ran a nalézání svého opravdového já.

Naplňuje mě vytvářet prostředí, ve kterém se vynořují otázky a odpovědi ukryté hluboko v nás samých.”

 

Kristina Zemánková
„Jsem porodní asistentka, psycholožka a svobodná máma tří dětí. Už přes jedenáct let se věnuji ženám ve vzácném období počátku jejich rodičovství, mnoho let jsem pečovala o ženy v těhotenství při porodu a v poporodním období. Nyní se věnuji převážně psychologické péči a ženám s porodním traumatem. Vnímám, že porod jako fyziologický proces má symbolicky mnoho společného s přerodem duše, která prochází náročnou situací. Tak jako porod fyzický má své zákonitosti tak i hojení duše má podobné zákonitosti. Chtějí svůj čas, odvahu a otevřenost, aby vše dozrálo a zapadlo na své místo. Tyto procesy potřebují správné podmínky a respektující podporu… Mám velkou úctu před moudrostí a rozvojovým potenciálem krize a traumatu. Baví mě mluvit s lidmi, naslouchat a důvěřovat v uzdravení.“

 

Setkání je vhodné pro všechny ženy, které cítí, že se chtějí rozvíjet. Které hledají na své cestě inspiraci a podporu. Které cítí, že jim plynutí v ženském kruhu udělá dobře…

Pojďme společně objevovat své ženství…

 

Cena za setkání je 920 Kč, pro ženy na rodičovské dovolené nebo studentky nabízíme slevu 10% (do objednávky prosím zadejte kód STUDENTKAMD)

 

Setkání proběhne 10.12.2021 v Praze na adrese Letohradská 16

Chci se přihlásit na léčivé setkání pro ženy 10.12.2021