E-book Podrobný průvodce hladkým porodem

Připravujete se na narození svého miminka?

Zajímá vás, jak to udělat, aby porod běžel hladce?

V tomto e-booku vám nabízím své nejlepší rady a tipy díky kterým můžete podpořit hladký průběh vašeho porodu. Abyste na narození svého miminka mohli vzpomínat jako na radostnou a posilující událost.

 

Chci koupit e-book za 450 Kč

Co je obsahem e-booku?

1. Zdravé těhotenství je nejsnazší cestou k hladkému porodu – Jak to udělat aby vaše těhotenství probíhalo zdravě a pohodově? Jak si poradit s případnými potížemi a nejlépe šetrnou přirodní cestou? Zkrátka jak to udělat abyste se ve svém těhoteném těle cétila příjemně?

2. Pečujte o své porodní sebevědomí – Jak se na porod připravit psychicky, co vám může pomoci těšit se a nemít zbytečné obavy?

3. Co můžete udělat už v těhotenství, aby porod běžel hladce?  – Víte, že už v těhotenství můžete udělat spoustu věcí pro to, aby porod běžel krásně hladce?

4. Porodní plán aneb víte, co si můžete přát? – Porodní plán není jen soupis vašich přání, zahrnuje spoustu jiných důležitých rozhodnutí, na které je dobré myslet předem. 

5. Předporodní rituál – Přemýšlela jste někdy nad tím, jak by bylo krásné přicházející porod oslavit? A nevíte jak? Přečtěte si kapitolu o předporodním rituálu…

6. Jak se pozná, že porod začal – Hooodně důležitá kapitola o dobrém načasování, protože tohle je opravdu základ úspěchu ;-)

7. Jak funguje porod – Věděla jste, že porod ve skutečnosti má mnohem více fází než ty tři, o kterých se pořád dokolečka mluví?

8. Jaké jsou optimální podmínky pro porod – Stačí málo a porod, který do té doby váznul, se může krásně rozběhnout, objevte tajemství optimálních podmínek pro porod…

9. Jak podpořit hladký průběh I. doby porodní – Praktické rady a tipy jak podpořit otevírací část porodu, aby vše běželo hladce. A jak si poradit, pokud vše nejde optimálně?

10. Jak podpořit hladký průběh II. doby porodní Co můžete udělat proto, aby miminko krásně vyklouzlo ven z porodních cest aniž byste se poranila?

11. Jak podpořit hladký průběh III. doby porodní – Porodem miminka to nekončí, ještě je potřeba porodit placentu… Co dělat aby to šlo co nejsnáze? Jak si poradit, když to vázne?

12. Partner u porodu – Jednoduché a jasné tipy pro partnery u porodu. Jak být ženě u porodu skutečně užitečný? 

13. První chvíle s miminkem – To nejdůležitější  – miminko je tu. Na co všechno je dobré nazapomenout. Jaké jsou optimální podmínky pro miminko a jeho první chvíle na světě?

14. Laskavý císařský řez – I císařský řez může být krásný zážitek a můžete na něj mít pěkné vzpomínky… Jak na to?

15. Připravte se na kojení ještě před porodem – Ty nejdůležitější tipy pro bezproblémové kojení je dobré znát ještě před porodem.Tady jsou…

16. Připravte se na šestinedělí – Šestinedělí může být krásné období nebo taky noční můra. Jak na to, abyste i na první týdny s miminkem mohla vzpomínat s úsměvem…

17. Jak připravit na narození miminka vaše starší děti? – Tohle je téma, které řeší snad každý rodič, který už děti má. Jak podpořit hezký vztah sourozenců – jednoduché tipy, které fungují.

 

Vše je psáno jednoduše, jasně a stručně, tak aby vás to bavilo, nezahltilo a zároveň tam bylo vše potřebné, co z mého pohledu porodní báby i maminky tří děti může ženám pomoci ke krásnému hladkému porodu.

Chci koupit e-book za 450 Kč

 

Co vás v e-booku čeká?

17 Kapitol plných mých ozkoušených receptů, tipů a zkušeností, jak si porod zpříjemnit a jak ho jemně podpořit, aby běžel hladce. 59 stránek, krásné obrázky, citáty, porodní moudra… Zkrátka pozitivně laděný text, který vás doslova natěší na porod :-)

 

Jak to v E-booku vypadá?

      

 

Co k e-booku získám jako BONUS?

1. Zaškrtávací seznam „Co si nachystat k porodu“

2. Sadu krásných pozitivních porodních afirmací pro vaše těšení na porod. Které si můžete vytisknout, vystříhat a vystavit tam, kde vám budou dělat radost a připomínat, že porod je normální životní proces a vaše tělo i miminko jsou mu dobře přizpůsobeny :-)

          

Chci koupit e-book za 450 Kč

 

Co o e-booku říkají jeho čtenářky?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud vás zaujaly všechny tři mé e-booky a chcete raději místo bonusů slevu, ZDE můžete koupit všechny tři e-booky za cenu dvou:

KOUPIT 3 e-booky za cenu 2