Přihlášení na odborný seminář Bachova květová terapie v praxi porodní asistentky

Závazně se přihlašuji na odborný seminář

Bachova květová terapie v praxi porodní asistentky

A beru na vědomí, že:

  • se jedná o odborný seminář určený přednostně pro porodní asistentky a studentky porodní asistence (a další spříznění profese) a zároveň je otevřen laické veřejnosti se zájmem o téma těhotenství, porodu, šestinedělí a ženského zdraví. 
  • beru na vědomí, že mé místo na semináři bude rezervováno až po jeho zaplacení
  • beru na vědomí, že uhrazenou cenu za seminář není možné vracet zpět, pokud se nemůžete zúčastnit můžete za sebe poslat někoho jako náhradnici/náhradníka.  (V případě, že neseženete nikoho, kdo by na seminář mohl místo vás, dostanete od nás alespoň skripta k semináři, případně je možné domluvit se, že se semináře zúčastníte až se bude příště opakovat, nemůžeme ale zaručit kdy to bude a zda tam bude volné místo, pokud ano není problém přijít a seminář si nahradit. Pokud se však mezitím zvedne jeho cena, je pro účast na náhradním termínu nutné uhradit rozdíl původní a nové ceny).
  • V případě, že nebude možné, aby se konal naživo, proběhne seminář online

Zde prosím vyplňte Vaše fakturační údaje a vyberte si způsob platby:

+ Prosím vepište také do formuláře kde pracujete (v porodnici, v komunitní péči, v gynekologické ambulanci…) nebo studujete, co Vás v kurzu nejvíce zajímá a jaký chcete uvést titul na cetifikát